JAGUAR XF - Symbioza luksusu i sportowych osiągów

 

Jaguar XF to połączenie sportowych osiągów i stylistyki samochodu, z doskonałością, funkcjami i przestrzenią luksusowego samochodu typu sedan.

Najnowszy sportowy sedan ukazuje nowy, zaskakujący język projektowania Jaguara. Wyjątkowy profil - atletyczny i pewny siebie. Pełne ekspresji linie Coupé kryją obszerne wnętrze z dwiema parami drzwi i miejscem dla pięciu dorosłych osób. Ekscytujący wygląd wzmacniają uznane, silne strony inżynierii Jaguara i ukryta moc dynamicznego charakteru XF.

Mocarny wygląd atrapy chłodnicy tworzy wyróżniającą sygnaturę, podkreślającą szeroką, solidną sylwetkę. Niski "kark", wznosząca się "talia", głęboka linia dachu i silne "barki" łączą się w kształcie przepojonym dynamiką. Szczegóły są doskonałe i subtelne, od plecionej siatki atrapy chłodnicy do charyzmatycznie wyrzeźbionych świateł, od bocznych wylotów powietrza aż po potężne koła z lekkich stopów.

Przestrzeń i klimat we wnętrzu XF wzbogacają pięknie profilowane, luksusowe materiały, wyrafinowane wskaźniki i łagodne oświetlenie. Doskonałość techniczna i dbałość o szczegóły zapewniają wnętrzu XF najwyższe w tej klasie wyrafinowanie, a inteligentnie zastosowane technologie wraz z przyjaznym dla kierowcy ekranem dotykowym oferują nowy poziom wygody i łatwości użytkowania.

Po zajęciu miejsca w kabinie XF przycisk rozrusznika, umieszczony na konsoli środkowej przed sterownikiem Jaguar Drive Selector™, pulsuje czerwonym światłem, symbolizując bicie serca samochodu. Po naciśnięciu tego przycisku silnik obudzi się do życia, a aluminiowy JaguarDrive Selector™ podniesie się do dłoni kierowcy. Jednocześnie włączy się system nawigacyjny i wyświetli ekran startowy, a obrotowe wyloty klimatyzacji otworzą się z pozycji ukrytej w desce rozdzielczej. Po ich otwarciu można regulować intensywność nawiewu w pełnym zakresie oraz kierunek powietrza w pionie i poziomie.

JaguarDrive Selector™ odrzuca konwencjonalność, aby wyznaczyć nowy standard sterowania skrzynią biegów. Obrotowy selektor zapewnia lekkość, dokładność i intuicyjność sterowania.

Pozycja skrzyni biegów, wybierana jest poprzez obrót sterownikiem JaguarDrive Selector(tm) za pomocą opuszków palców. Przejscie z D do S to tylko proste naciśnicie i przekręcenie.

Nowa edycja Jaguara Portfolio jest ucieleśnieniem sportowego luksusu, osiągniętego dzięki szerokiej gamie najwyższej jakości materiałów, doskonałem wykonaniu oraz bogatemu wyposażeniu

Technologia B&W, zaprojektowana specjalnie dla samochodów Jaguar, cieszy się uznaniem melomanów, muzyków i inżynierów w studiach nagraniowych. Opcjonalny 440W system dźwięku Bowers & Wilkins zapewnia wszystkim pasażerom niebywałą czystość i wierną reprodukcję dźwięku. Ostrożny dobór komponentów sprawiły, że Bowers & Wilkins stworzył system odtwarzania potężnego i żywego dźwięku.

Jaguar XF łączy w sobie stylikę samochodu sportowego z salonowym luksusem. Model oferowany jest w czterech wersjach: XF Luxury, XF Premium Luxury, XF Portfolio i XFR.

Ceny Katalog Kontakt
Ceny noawgo Jaguara XF
Katalog PDF

 

<< powrót do listy