Serwis dla Właścicieli nieruchomości w El Gouna

 

Zadowoleni Właściciele oraz szczęśliwi i zrelaksowani goście wakacyjni! – to nasza dewiza . W tym celu oferujemy właścicielom nieruchomosci i najemcą indywidualnie dopasowane pakiety usług.

Fulllstop z dużą wrażliwością harmonizuje i koordynuje działania związane z zarządzaniem luksusowymi nieruchomościami wakacyjnymi jak i oferuje całą paletę usług dla najemców tych nieruchomości i widzi swoją rolę jako kompetentny partner łączący potrzeby właścicieli z zapotrzebowaniami najemców.

Jeśli jesteście Państwo właścicielami nieruchomości i korzystacie z niej tylko czasowo , możecie kompletny Projektmanagement jak i wynajm waszego obiektu złożyc na ręce agentury Fulllstop. My zapewniamy, że gość wakacyjny będzie czuł się jak u siebie w domu , a Państwo mają pewności , że wasza nieruchomość jest odpowiednio zarządzana i zadbana. FULLLSTOP zarządza i opiekuje się Państwa luksusową nieruchomością tak jakby to była nasza wlasna ! Doceniamy wartość Państwa nieruchomości – z tego tez powodu proponujemy pakiet usług łączących Projekt Management i Rental Management :

• Podczas Państwa nieobecności utrzymujemy Waszą wille, apartament , w razie potrzeby prowadzimy drobne naprawy i obejmujemy zarzadząnie nieruchomością

• Dzięki naszemu Housekeepingservices połączonemu z utrzymaniem czystości obiektu, basenu, ogrodnikiem dbającym o ogród ,obiekt będzie wyglądal tak jak w jego pierwszych dniach

• Zadbamy o wszelkie bierzące naprawy i remonty

• Poprzez regularne kontrole z dokumentacją zdjęciową jesteście Państwo zawsze na bierząco informowani o stanie technicznym waszej nieruchomości.

• W okresie , w którym nie korzystacie z nieruchomości zadbymy o jej jak najefektywniejszy wynajm

• Można skorzystać z naszej rozległej wiedzy i porady na temat wyposarzenia, urządzenia, odpowiedniego dopasowania wysokaści czynszu najmu Państwa nieruchomości itp.

• Dbamy osobiscie o każedgo gościa / najemcę aby spełnić życzenia każdego klienta (więcej na ten temat w serwisie dla najemców )

• Doradzamy również przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości