Oferty sprzedaży - luksusowe wille w Andermatt Swiss Alps

___________________________________________________________________________

AndermattW Andermatt, szwajcarskiej , górskiej miejscowości położonej przy pasie alpejskim Gotthard w szwajcarskim kantonie Uri, realizowany jest projekt „ Andermatt Swiss Alps „ , prawdopodobnie obecnie jednym z najbardziej interesujących i prestiżowych projektów klasy Premium na świecie. Znana już z realizacji wielu luksusowych projektów o światowej klasie Orascom Grupa należąca do miliardera Samihra Sawirisa buduje tutaj całoroczną destynację wakacyjno-wypoczynkową. Na terenie o pow. 1,4 mln. m² , powstanie 6 hoteli w segmencie 4* i 5*- gwiazdkowy, 490 luksusowych apartamentów, 20 – 30 ekskluzywnych luksus willi, 35.000 m² pow. komercyjnej, centrum kongresowe na ok. 600 osób, centrum sportu i reakracji, spa jak i 18 – dołkowe pole golfowe wraz z Golf – Clubem i 6 – dołkowym polem treningowym. Dodatkowo zmodernizowane i rozbudowane zostaną trasy narciarskie Andermatt – Oberalp – Sedrun. Prace budowlane rozpoczęto we wrześniu 2009, a pierwsze apartamenty oddane będą do użytku w 2013. W tym samym czasie otwarty zostanie również należący do sieci ekskluzywnych i luksusowych hoteli CHEDI , 5***** - Superior hotel „ THE CHEDI – Andermatt „.

Lokalizaja - Andermatt Swiss Alps

Masterplan - Andermatt Swiss Alps

Optymalna lokalizacja projektu , przy pasie Gotthard gwarantuje w zimie wspaniałe warunki narciarskie , a w lecie przepiękny świat alpejskiej przyrody zapraszający do wszelkiego rodzaju sportu i rekreacji.Twórcy tego projektu przywiązują dużą wagę do ekologii , zrównoważonej integracji z istniejącą infrastrukturą jak i zachowania dziewiczego charakteru natury. Dodatkowym plus punktem tej centralnej lokalizacji jest sąsiedztwo tras tranzytowych z północy na południe i ze wschodu na zachód Europy – dla przykładu : Luzern – 1 h ; Zürich -1,5 h ; Mailand – 2 h ; a w Buochs – 45 min. od Andermatt znajduje się prywatne lotnisko.

Nabywając jedną z ekskluzywnych willi w Andermatt Swiss Alps doświadczycie Państwo wszystkich korzyści tej wyjątkowej destynacji i to w najbardziej indywidualny sposób, zachowując przy tym maximum prywtności. Są to Luxus Residenzen absolutnej Premium klasy , indywidualnie dostosowane do potrzeb i życzeń klientów, gdzie międzynarodowy zespół architektów zajmie się dopracowaniem najdrobniejszych szczegułów podkreślających Państwa indywidualne potrzeby i życzenia. Wykorzystajcie tę okazję aby stworzyć swój własny klejnot w samym sercu szwajcarskich Alp.

Villa - Andermatt Swiss Alps

Villa - Andermatt Swiss Alps

 

 

Istotny dla potencjalnych nabywców luksusowych willi czy też apartamentów w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Z przyjemnością poinformujemy Państwa o aktualnie dostępnych willach i zorganizujemy wizytacje na miejscu.

Dalsze oferty luksusowych nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jak również apartamentów i rezydencji w zespole hotelowym „ The Chedi – Andermatt „ znajdą Państwo w sekcji „ Apartamenty / Szwajcaria